Bonus Banner
İŞLETMENIZI BETWINNER
ILE OLUŞTURUN

Wolf Hunt

Wolf Hunt, oyun sağlayıcısı GameArt’ın sunduğu bir video slotudur. Bu incelemede oyunun özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bu oyunda 5 makara ve 25 adede kadar ödeme çizgisi / yoldan oluşan bir düzen vardır. Wolf Hunt, Amerikan, Hayvanlar, Vahşi Yaşam ve daha pek çok temaya sahiptir.

Wolf Hunt RTP ve Max Win

Wolf Hunt için RTP (Oyuncuya Dönüş)% 96’dır. Bu geri ödeme iyidir ve bir çevrimiçi slot için ortalama olarak kabul edilir. Teorik olarak bu, oyuna koyulan her 100 € için beklenen ödemenin 96 € olacağı anlamına gelir. Bununla birlikte, RTP milyonlarca spin üzerinden hesaplanır, bu da her spin için çıktının her zaman rastgele olduğu anlamına gelir.

Bu slot için mümkün olan en yüksek ödeme, 500 x toplam bahsinizdir, bu oldukça düşüktür ve size gerçekten büyük kazançlar veremez, ancak bunun yerine genellikle daha yüksek sıklıkta küçük kazançlara sahiptir. Mümkün olan maksimum kazanç, genellikle bir milyar dönüş olmak üzere büyük miktarda dönüş üzerinden hesaplanır.

Wolf Hunt Özellikleri

Bu slot, Colossal Symbols, Extra Spins, Gamble, Jackpot, Mega Symbols, Respins, Retrigger, Scatter Pays, Stacked Wilds, Sticky Symbols ve daha fazlasını içeren çeşitli özelliklere sahiptir. Oyunda ücretsiz döndürme bonus oyunu var ve bu genellikle büyük parayı kazanabileceğiniz yerdir. Gerçekten büyük parayı kazanmak istiyorsanız, şanslı olan siz olabilirsiniz çünkü bu oyun bir Wolf Hunt ikramiyesi sunuyor.

Exit mobile version