Bonus Banner
İŞLETMENIZI BETWINNER
ILE OLUŞTURUN

Wild Ape

Wild Ape, iSoftBet’in renkli orman temalı bir slotudur. 5 makaralı, 20 ödeme hatlı bir oyun motoru kullanılarak oynanan bu oyun, ekstra jokerlerle yeniden dönüşlerle birlikte gelir. Bonus turunu tetikleyin ve 50’ye kadar ekstra jokerin eklendiği 20’ye kadar ücretsiz dönüş kazanın. Bu ücretsiz dönüşler, genişletilmiş bir 40 ödeme hattı makarası setinde oynanır. Döndürme başına 20p ile 20 £ arasındaki tüm cihazlarda oynayın.
Bir yağmur ormanı zemininde, A’dan 10’a kadar kraliyet değerinin, yüksek değerli hayvanlardan oluşan bir dörtlü ile birlikte makaraların etrafında döndüğünü göreceksiniz. Grubun en iyisi, kombinasyon halinde 2, 3, 4 veya 5 iniş yaparsanız, bahsinizin 2, 10 veya 25 katını size kazandıracak olan maymundur. Bir de vahşi var. Bu, kendi başına herhangi bir ödeme sağlamaz, ancak Bonus dışındaki tüm sembollerin yerine geçer. Wild Ape, bir çift özellikle birlikte gelir.

Wild Ape Re-spin özelliği – bu turu başlatmak için 3 bitişik makarayı maymun sembolü ile doldurun. Daha sonra 3 yeniden dönüşle ödüllendirileceksiniz. Maymun önce makaraları parçalayacak ve boyutlarını genişletecektir. Herhangi bir standart maymun sembolü, yeniden dönüşler sırasında vahşiliğe dönüşür.

iSoftBet burada işleri nispeten basit tuttu. Görseller, göreceğiniz en keskin değil, ancak yeterince iyi. Garip bükülme veya 2 atılmış olmasına rağmen özellikler de tanıdık geliyor. Hem yeniden döndürmeler hem de serbest döndürme turları, ekstra vahşi özelliklerin potansiyeli sayesinde vurmaya değer olabilir.

Başa dön tuşu