Bonus Banner
İŞLETMENIZI BETWINNER
ILE OLUŞTURUN

The Orge Village

Ogre Village

Dirgenini tut, köyde bir canavar var! Ogre Village video slotunun beş makarasının yanında oturan devasa yeşil adam, Shrek’in kötü bir versiyonu gibi görünebilir, ancak çok cömert ve çarpıcı görünümlü bir oyunda en büyük ödüllerin bazılarını ödüyor.

Toplam 25 ödeme çizgisi bu makaralardan geçer ve sol taraftan bir çizgi boyunca üç veya daha fazla eşleşen sembolü indirdiğinizde harika ödüller kazanabilirsiniz. Ve gerçek peri masalı, bonus özellikleri tetiklediğinizde başlar. Vahşi ikameler, farklı ödüllere sahip benzersiz gündüz ve gece modları ve ayrıca bir kumar özelliğinde kazancı ikiye katlama seçeneği başlıca ilgi çekici yerlerden bazılarıdır.

Bu heyecan verici slot makinesini bulmak için çok uzaklara gitmenize gerek kalmayacak, çünkü bu, Betsoft serisini taşıyan en iyi gerçek paralı çevrimiçi kumarhanelerden ve mobil cihazlar için optimize edilmiş sitelerden bazılarında mevcut. Buradan da linke girip kolayca erişebilirsiniz.

Ogre Empire, yüksek kaliteli slot makineleri konusunda harika bir üne sahip olan, özelliklerle ve inanılmaz grafiklerle dolu Betsoft stüdyolarından geliyor. Oyun, size eksiksiz 3B efektler ve çoğu oyunun övünebileceğinin ötesinde ayrıntılara dikkat veren Slots3 serisinin bir parçasıdır.

Önerilen kumarhanelerden herhangi birinde canavarla mücadele edin veya Betsoft’un sunduğu ücretsiz Ogre Empire video slotları ile bu sayfada onunla yüzleşin. Büyülü bir diyara giderken ve orada yaşayan karakterlerle tanışırken muhteşem animasyonların gözlerini kamaştırmaya hazır olun.

Başa dön tuşu