NYDIG anketi, 47 milyon ABD vatandaşının Bitcoin'e sahip olduğunu gösteriyor

New York Digital Investment Group (NYDIG) geçtiğimiz günlerde devasa 46 milyon Amerikalının Bitcoin tuttuğunu gösteren yeni bir anket yayınladı. Bu, yetişkin ABD nüfusunun neredeyse 17% ‘sini oluşturmaktadır. Anket sonuçları Newsweek’te paylaşıldı. Anket, minimum $ 50, 55 ile 1050 ABD kripto yatırımcılarının ulusal bir örneğini içeriyordu. yıllık gelirde.

Katılımcıların çoğu ((% dijital varlıklara sahip olmadıklarını söyledi, ancak 55% ‘si kripto ile çeşitlendirmeyi düşüneceklerini söyledi.

Anketin çok ilginç bir sonucu, neredeyse tüm katılımcıların ilgilendiğini söyledi. Bitcoin gelirleri ve Bitcoin hayat sigortası hakkında daha fazla bilgi edinmek için:

“Anket Bitcoin’e büyük ilgi gösterdi. NYDIG’in anketine göre, ankete katılanların yaklaşık yarısı, sigorta avantajlarının bir kısmını veya tamamını Bitcoin’de almak istediklerini söyledi. Neredeyse 90%, Bitcoin ile en azından bir miktar dolaylı bağlantısı olan sigorta veya yıllık ödeme ürünlerine ilgi duyduklarını söyledi ”.

Bitcoin’in oynaklığı göz önüne alındığında sonuç şaşırtıcı gelebilir. Sigortacılar genellikle istikrar ve güvenliği hedefler. Bitcoin’in bu yıl oldukça tutarlı ticaret yaptığını belirtmek gerekir.

Anket ayrıca yanıt verenlerin% 85 fikrine olumlu sigortacılar Bitcoin’de% 2 pozisyona sahip. 15 Katılımcıların% ‘si fikri beğenmiyor.