Bonus Banner
İŞLETMENIZI BETWINNER
ILE OLUŞTURUN

Neon Classic

Oyun

Neon Classic, 5 makaralı, 3 sıra ve büyük galibiyete ulaşmanın 243 yolu ile modern bir öncül üzerine kurulu eski moda bir video slot makinesidir. En az 2 kombine makaradan oluşan bir setin piyasaya sürülmesiyle, Platipus daha da iyi bir oyun deneyimi ve oyun rollerini üçe, dört katına ve hatta beş katına çıkarma yeteneği vaat ediyor. Bu yenilikçi ve benzersiz Neon Birleşik Makaraları özelliği sayesinde, her yeni dönüşün yeni bir kazanma şansı sunduğu için en yüksek düzeyde heyecan beklediğinizden emin olabilirsiniz.

Şu anda bildiğimiz şey, oyunun Sevens, Bells ve Bars’ın kiraz ve erik gibi neon parıldayan meyvelerden daha yüksek bir ödeme oranına sahip olduğu 12 sembol içerdiğidir. Elbette, ondan asa kadar olan kartlar en az miktarda jeton üretecektir, ancak bazı oyuncular bunu kesinlikle tatmin edici bulacaktır. Joker karakterlerle, oyuncular diğer tüm sembollerin yerine geçebilir ve kazanan kombinasyonlar oluşturabilir.

Birkaç gün içinde, 3888 Neon Classic slot incelememiz, RTP hakkındaki resmi bilgiler, kazanan ipuçları ve madeni para değeriyle güncellenecektir. Bu ana kadar burada kalın ve özel sayfalarımızda yer alan ödüllendirici oyunlardan birini deneyin.

Başa dön tuşu