Bonus Banner
İŞLETMENIZI BETWINNER
ILE OLUŞTURUN

Moirai Blaze

Moirai Blaze, Iron Dog Studio tarafından desteklenmektedir ve tüm cihazlarda spin başına 20p’den 150 £ ‘a 7×7’lik bir ızgarada oynanır. Fütüristik bir hisle, Diwali’nin fantastik bir hikayesini ve ışıklar festivalini takip ediyor. Özel semboller ve çarpanlarla ücretsiz dönüşler içeren bu patlayıcı teklifte zenginlik tanrıçası Lakshmi’ye katılın.

Görsel olarak, Moirai Blaze fütüristik ve dinlendirici bir film müziği çalıyor. Lakshmi ile 7×7 ızgaranın yanında, makaralardaki semboller mor, mavi, sarı, yeşil, turuncu ve pembe gibi çeşitli renkli ışıkları içerir. Kazanan bir kombinasyon oluşturmak için, kümeler gibi birbirine bitişik görünen 5 veya daha fazla sembolü almanız gerekir. Aynı sembolün 21 ila 49’unu alırsanız bahis tutarınızın 20 katını kazanırsınız.

Şimdi, bir galibiyet elde ettiğinizde, kazanan semboller yuvarlanacak ve kalan semboller boş alanlara düşerek kaybolacakları anlamına gelir – daha sonra yukarıdan düşen yeni semboller size tekrar tekrar kazanma şansı verir. Artık kazanan kombinasyonlar oluşmayana kadar galibiyetler gelmeye devam eder.

Moirai Blaze, kazanan kombinasyonlar oluşturmanıza yardımcı olmak için diğer sembollerin yerini alan bir wild sembolüyle birlikte gelir. Ayrıca, herhangi bir makarada (çubuk makarası 1) üst konumda görünen genişleyen bir joker simgesi vardır – daha sonra tüm makarayı ele geçirmek için genişler. Galibiyet serileri oluşturduğunuzda, özel sembollerden yararlanabilirsiniz:

  • 25 yuvarlanma bir Explorer sembolünü serbest bırakır – bu, tüm sembolleri çapraz ve çapraz bir şekilde alt üst eder veya belirli bir renkteki tüm sembolleri alt üst eder.
  • 50 yuvarlanma, bir Değiştirici sembolü serbest bırakır – bu, çapraz bir şekildeki tüm sembolleri belirli bir renkle değiştirir veya belirli bir renkli sembolün tüm örneklerini başka bir renge dönüştürür.
  • 75 yuvarlanma, Free Spins özelliğini tetikleyecektir – daha fazlası aşağıda.
Başa dön tuşu