Grayscale Investments, portföyüne Cardano'yu ekliyor

Büyük varlık yöneticisi Grayscale Investments geçen hafta Cardano’yu dijital büyük kupa fonuna (GDLC) dahil ettiğimi duyurdu.

Grayscale’in kripto yatırımlarının çoğu Bitcoin ve Ethereum’da kalıyor tahsis edilen fonun sırasıyla % 67 ve 25 %’si ile. Cardano yine de %4.03 hisse ile fon için geliyor. Gri tonlamalı ayrıca diğer kripto para birimlerini de tutar, ancak çok daha küçük sayılardadır; Bitcoin Cash, Litecoin ve Chainlink % 1.03, % 0.67 ve % 0.67 oluşturuyor % sırasıyla.

GLDC’nin fonu, tahsisli plasmanlar kapalı kaldığı için yeni yatırımcı kabul etmemektedir. Grayscale, Cardano’yu satın almak için bir araç olarak mevcut fon bileşenlerini ilgili fon ağırlıklarıyla orantılı olarak satacağını söyledi.

Grayscale Finans Başkan Yardımcısı Edward McGee şunları söyledi:

“Çeşitlendirilmiş Fonumuzun toplu olarak 86 içeren varlıkları güvenli bir şekilde elinde tutabilmesini sağlamak için çalışırken Cardano’yu Dijital Büyük Sermaye Fonu portföyümüze davet etmekten heyecan duyuyoruz. )tüm dijital varlık piyasasının yüzdesi”

Diye ekledi:

“Dijital para birimleri, yatırımcıların portföylerini çeşitlendirmeleri için eşsiz bir fırsat sunuyor , ve gri tonlamalı olarak, yatırımcılarımıza, düzenlenmiş, tanıdık ürün teklifleri aracılığıyla önde gelen dijital para birimlerine erişim sağlamaktan gurur duyuyoruz.”

Cardano, bir hisse kanıtı kanıtı akıllı sözleşme platformudur ve şu şirketler tarafından yönetilmektedir: Aynı zamanda Ethereum’un kurucularından biri olan Charles Hoskinson. Cardano henüz çalışan bir ürüne sahip olmamasına ve akıllı sözleşmelerin Eylül ayına kadar mümkün olması gereken en son güncellemelerini sunmaya devam etse de, CoinMarketCap verilerine göre piyasa değerine göre en büyük 5. Eleştirmenler genellikle bunun ne anlama geldiğini merak ederler. Gelecekteki değeri ve spekülasyon mu yoksa sadece iyi bir PR mi?

86