'DOGE katili' Shiba Inu Pazartesi günü Binance listelemesinin ardından yükseldi

Köpeklerle ilgili başka bir kripto varlığı, Pazartesi günü Binance borsasında listelendikten sonra yükseliyor ve büyük kazançlar elde ediyor.

Shiba Inu (SHIB), dublaj yapan bir meme kripto para “DOGE katili” olarak kendisi, son yedi günde neredeyse 700% ‘nin üzerinde ve neredeyse 1 000 CoinMarketCap verilerine göre son iki hafta içinde%. Bu dalgalanmanın ve Binance listesinin ardından, şimdi 16 th

İlk bakışta SHIB, ‘Dogefather’ ve Tesla CEO’su Elon Musk’un popüler skeç şovunda ortaya çıkmasıyla desteklenen son DOGE yutturmacasından yararlanan bir Dogecoin klonu gibi görünüyor. Cumartesi Gecesi Canlı.

Shiba Inu’nun web sitesi hedefleri hakkında bazı bilgiler sağlıyor:

SHIB, merkezi olmayan kendiliğinden topluluk oluşturmada bir deneydir .

Elon Musk daha önce Shiba Inu’yu alma konusunda tweet atarken, muhtemelen sadece Dogecoin’e atıfta bulunuyordu. Ancak Musk’ı asla gerçekten bilemezsiniz, değil mi?

SHIB ilk olarak 8 Mayıs’ta OKEx’te listelendi, Binance’in Mayıs’ta sunmaya başlamasından sadece birkaç gün önce 10 değerinin hemen iki katına çıkmasına neden oldu.

Shiba Inu’nun web sitesi arkadaki kişiler hakkında herhangi bir bilgi ifşa etmiyor. projede Nisan 29 tarihli bir “woofpaper” a bağlantısı var.

Ayrıca web sitesi bazı büyüleyici gelişmiş kripto endüstrisi içerisinden referansları var:

“Toplam arzın 50% ‘sini Uniswap’e kilitledik ve anahtarları çöpe attı, ”diye belirtiyor web sitesi.

Kalan 50 % Vitalik Buterin’e yakıldı ve biz bu yolu izleyen ilk projeydik, bu nedenle herkesin açık pazarda satın alması gerekiyor ve geliştiricilerin topluluğa atabilecekleri takım jetonlarına sahip olmadıkları adil ve eksiksiz bir dağıtım sağlaması gerekiyor.

Ay’a meme paraları?

Şu anda DOGE’nin son rallisinden yararlanan çok sayıda başka köpek ve Musk’tan ilham alan Dogecoin çatalı var. Meme coin Dogelon (ELON), Nisan ayında ortaya çıktı, yükseliyor 29, 000 bir günde%. Yatırımcının dikkatini çeken diğer DOGE yinelemeleri Dogemusk (MUSK) ve ShibaElon (SELON).

Yazma sırasında Shiba Inu 0 $ ‘dan işlem görüyor. 00003511, sonda neredeyse 150% arttı 24 saatler. Halihazırda piyasa değeri olan kripto sıralamasında 16 inci noktasını elinde tutuyor 14 milyar dolar.

Shiba’yı beğendin mi? Öneririz FTX ve Binance ticaret platformları. Kaydolun ve en iyi karşılama tekliflerinden yararlanın.