Bonus Banner
İŞLETMENIZI BETWINNER
ILE OLUŞTURUN

Crystal Sevens

İlk iki makarada iki kristal alırsanız, geri kalan üç makarayı yeniden döndüren bir yeniden dönüş elde edersiniz. istediğiniz şey daha fazla kristal veya 3x vb. almaktır … size daha fazla kredi verecek herhangi bir şey.

Oynuyorsanız ve ekranın herhangi bir yerinde 5 kristal alırsanız, Numbers Bonusunu oynayabilirsiniz.

Rakamlar bonusu, oyunun en üstünde listelenen ilerlemeleri kazanmak için oynamanız gereken şeydir. Sayı bonusu ile, üzerinde 1’den 9’a kadar sayılar bulunan tic-tac-toe’a benzeyen bir oyun tahtası çıkar. Makaralar dönmeye başlar ve onu durdurmak için döndürme düğmesine basarsınız. hangi sayı üzerinde durursa dursun yanar. Buradaki amaç, dikey, yatay veya çapraz olarak bir çizgi yapmaktır. Bir satır yaparsanız, mini progresif olur, daha fazla yaparsanız, daha yüksek progresiflere yükselirsiniz. Tüm tabloyu doldurursanız, en iyi aşamalı kazanırsınız.

Unutmayın ki 5 makarada dönüşlerinizi bitirseniz bile, şanslı olabilirsiniz ve oyunun size BONUS dönüşü aldığınızı söyletmesini sağlayabilirsiniz … bu, sayılar tahtasında bir satır doldurmanıza çok yardımcı olabilir. Size ne kadar BONUS spin verilirse, panoyu doldurma şansınız o kadar artar. İşte Crystal Sevens slotunun özetidir.

Başa dön tuşu